Pobočky

Praha

NC Eden,U Slavie 1527, Praha 10
+420 607 000 222

Objednat online »Praha

BB Centrum Praha,Vyskočilova 2/100,, Praha 4
+420 607 000 333

Objednat online »

Právě se nacházíte: Úvod / Pro zákazníky

Pro zákazníky

Vážení zákazníci,

připravili jsme novou kolekci voucherů, které si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze a Kladně a usilovně pracujeme i na internetovém prodeji. Každý voucher dostanete v krásném dárkovém balení a hlavně  se slevou 20%.

Ideální dárek nejen pro manžela či přítele, ale i pro naše manželky a přítelkyně nebo příbuzné.

 

Navíc všichni naši zákazníci dostanou po předložení zakázkového listu kávu dle vlastního výběru v CAFÉ COLLECTION zcela zdarma.


V Automyčce Collection to mytím auta nekončí, ale teprve začíná.


Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu


Tým Automyčky Collection

Slevové karty

Patříte mezi naše spokojené zákazníky? Chtěli byste využívat našich služeb za příznivějších podmínek? Neváhejte se zeptat vedoucího provozovny na podmínky získání slevové karty!

Dárkové poukazy

Automyčka Collection nabízí pro Vaše známé a přátele různé typy dárkových voucherů, přímo dle Vašich představ a požadavků. Pokud jste se právě rozhodli, že uděláte někomu radost, věnujte mu náš dárkový voucher v jakékoliv hodnotě, dle našeho ceníku služeb. Věříme, že budete maximálně spokojeni a že právě Vy překvapíte s dárkovým voucherem na využití našich nabízených služeb. Dárkové vouchery nejsou nijak omezeny splatností k určitému datu. Věříme a jsme přesvědčeni, že naše nabídka Vás velice zaujala a že využijete našich služeb.

Pro objednávku dárkového voucheru kontaktujte, prosím, vedení společnosti.

AKCE

Zaujala Vás kvalita Collection? Využívejte našich služeb se slevou 30%! Bez jakýchkoliv omezení! Při zakoupení voucherů v hodnotě 20.000,- Kč od nás automaticky dostáváte jako dárek slevovou kartu se slevou ve výši 30% a nabitým kreditem (jeho aktuální výši můžete sledovat ZDE). Karta je plně přenosná, záleží tedy jenom na Vás, jestli ji budete využívat pouze Vy, nebo i Vaši blízcí a přátelé.

Nejste si jisti, zda-li byste využili našich služeb v tomto objemu? Při zakoupení voucherů v hodnotě 10.000,- Kč od nás dostanete slevovou kartu se slevou ve výši 15%!

Pro nákup voucherů s 30% nebo 15% slevou kontaktujte, prosím, vedení společnosti.

Vážené společnosti, firmy a podnikatelé,
dovolujeme si Vám nabídnout bezkonkurenční spolupráci v oblasti kompletního mytí a čištění interiéru pro Váš vozový park. Připravíme Vám zajímavé programy na čištění a mytí Vašeho vozidla, a to přesně dle Vašich požadavků. Dále po telefonické dohodě můžeme Vaše auto vyzvednout a přivézt zpět dokonale čisté (pick-up servis).
 
Rozhodli jste se využívat naše služby? Kontaktujte, prosím, vedení společnosti.